Duben - úspěšně za námi...

 

Tachovská bobule

V pátek 7. dubna 2017 se v prostorách komunitního centra v Tachově konal již 16. ročník soutěže o nejlepší domácí víno.

Soutěžící, kteří byli zároveň hodnotiteli svoji úlohu přijali zodpovědně a bodovali vína dle vzhledu, barvy, vůně, chutě a celkového dojmu. Již tradičně se soutěžilo také o nejlepší vinětu. Na místě panovala dobrá nálada a přátelská atmosféra. 

 

Farmářské trhy

V sobotu 15. dubna 2017 jste si nakoupili na tradičních Farmářských trzích v Tachově. Sortiment byl obohacen o nabídku s Velikonočním zaměřením. Věříme, že se Vám zde líbilo stejně jako nám. V květnu se těšíme opět na shledanou!

 

Patchworkové deky

Další pokračování pletení deky pro sociálně slabé občany proběhlo v úterý 25. dubna 2017. Zatím je upleteno 44 čtverců. Akce se těší zájmu z řad dětí i dospělých. Přidejte se k nám zase příště - 23. května 2017. Budeme se na Vás těšit! 

 

Beseda pro rodiče předškolních dětí

Děkujeme všem zúčastněným, že přišli! Na veřejné besedě se nás i s odbornou lektorkou z Krajského centra vzdělávání sešlo celkem 15. Povídání bylo příjemné, přínosné, chvílemi i humorné. Příjemný podvečer na téma "Reaguje Vaše dítě jinak, než očekáváte?" proběhl dne 26. dubna 2017.

Další setkání s lektorkou proběhne dne 10. května 2017 od 17:00 hod. v Revisu. Tentokrát se zaměříme na problémové chování dětí z pohledu pedagogů.