Navigace

Obsah

Organizační struktura Místního partnerství

Místní partnerství (MAS) je organizační složkou MAS Zlatá cesta, o. p. s.

Partneři MAS Zlatá cesta:
  • BLOND BREEDING Žebráky, spol. s r. o. - Ing. Renáta Serynková
  • Divadelní spolek KOMEDYJANTI - JUDr. Miroslav Jarý
  • Dům dětí a mládeže Tachov - Mgr. Jaroslav Matas
  • FLEA s. r. o. - Ing. Adam Sluka
  • Gymnázium Tachov - Mgr. Irena Volkovinská
  • Helena Červinková (FO)
  • Helena Žežulková (FO)
  • Kateřina Holetová (FO)
  • KETNET, s. r. o. - Jan Hutník
  • Kotec, o. p. s. - Mgr. Monika Farkašová
  • Křesťanské Tachovsko - Júlia Bakošová
  • Lučina- Studánka, spol. s r. o. - Hubert Mazánek
  • Město Tachov - Mgr. Jan Straka
  • MCH ANGUS s. r. o. - Ing. Jan Junek
  • MUDr. Tomáš Sluka
  • Muzeum Českého lesa v Tachově - PhDr. Jana Hutníková
  • Občanské sdružení Pernolec - Pavel Ryba
  • Obec Ctiboř - Ing. Ivana Comová
  • Obec Částkov - Antonín Míček
  • Obec Dlouhý Újezd - RNDr. Miroslav Křížek
  • Obec Lesná - Mgr. Jitka Uhlíková
  • Obec Lom u Tachova - Aurel Ardeleanu
  • Obec Milíře - Zlata Tejmlová
  • Oblastní spolek ČČK Tachov - Mgr. Blanka Dobrotová
  • Pavel Bluma (FO)
  • Petra Tikalová (FO)
  • Pravoslavná církevní obec v Milířích - Mgr. Eugen Bakoš
  • První pěší.cz - Matouš Horáček
  • RAZKA s. r. o. - Martin Rejthar
  • Regionální vzdělávací a informační středisko, příspěvková organizace - Mgr. Alexandra Hrušková
  • Dr. Popov s. r. o. - Pavel Popov
  • Sbor adventistů sedmého dne Tachov - Miroslav Bísek
  • Ski klub Zlatý potok, o. s. - Ing. Petr Šatra
  • RNDr. Tomáš Peckert, Ph. D.
  • TaNET West, s. r. o. - Kamil Jirka
  • TERRA TACHOVIA - Ing. Roman Soukup
  • Genové sady Tachovska, z. s. - RNDr. Miroslav Rolko
Seznam partnerů MAS od 1.1.2019
Programový výbor MAS

Ing. Helena Červinková, První pěší. cz, Pravoslavná církevní obec v Milířích, OS Pernolec, Obec Lom u Tachova, Obec Milíře, Petra Tikalová, Obec Lesná, Dům dětí a mládeže Tachov

Monitorovací výbor MAS

Město Tachov, Divadelní spolek Komedyjanti a Sbor adventistů sedmého dne Tachov

Výběrová komise MAS

Obec Dlouhý Újezd, Kateřina Holetová, Muzeum Českého lesa v Tachově, Flea s. r. o., Blond Breeding Žebráky, spol. s r. o., Obec Ctiboř, OS ČČK, Genové sady Tachovska, z. s., Regionální vzdělávací a informační středisko 

zájmové skupiny:

  • Místní rozvoj
  • Podnikání a zaměstnanost 
  • Zemědělství
  • Ochrana přírody, sport a cestovní ruch
  • Kultura a občanské aktivity
  • Vzdělávání a sociální služby

 

pracovní skupiny:

Pracovní skupina pro tvorbu hodnotících kritérií

Ing. Helena Červinková, Pavel Bluma, Ing. Gabriela Macková

kontakt: G. Macková, tel. 373 700 805, e-mail: mas@zlatacesta.cz